FilmCentrum
Daniel Craig nog vijf keer 007?
maandag 19 december 2011 13:43 door Ramon van Dam - Bron
Met Skyfall werkt men op dit moment alweer aan film nummer 23 over James Bond, en met zo'n lange reeks is het logisch dat we al diverse hoofdrolspelers de revue hebben zien passeren. Op dit moment kruipt Daniel Craig voor de derde keer in de huid van geheim agent 007, en als het aan producent Michael G. Wilson wordt hij voorlopig nog niet vervangen.In een interview met The Daily Mail sprak hij de hoop uit dat Craig na Skyfall nog vijf keer de hoofdrol zal vertolken in de reeks, waarmee hij met acht stuks de meeste Bondtitels op zijn naam zou krijgen. Op dit moment staat Roger Moore op kop met zeven delen, gevolgd door Sean Connery (zes) en Pierce Brosnan (vier).
"Het is zeker iets waarover we in gesprek zullen gaan na de opnames van Skyfall. Het filmen verloopt uitstekend en ik zou het geweldig vinden als Daniel het record van Roger kan verbreken door acht films te maken," aldus Michael G. Wilson.
De producent gaf verder aan dat Craig een droom is om mee te werken, omdat hij de rol uiterst serieus neemt. Of de acteur zichzelf nog zo lang wil vastleggen aan één franchise is nog maar de vraag, maar in interviews heeft hij in ieder geval aangegeven erg blij te zijn met de kans die hij gekregen heeft.
Skyfall draait vanaf 1 november 2012 in de bioscoop en wordt geregisseerd door Sam Mendes.
Poster Sacha Baron Cohen als The Dictator
Cartoon: Mission: Impossible 4
Tags
Daniel Craig
James Bond
Skyfall
Reacties (3)
Walter - maandag 19 december 2011 om 14:24
ik hoop dat-ie er na Skyfall nog zeker twee doet, maar VIJF? goed, ik vind A view to a kill - Moore is dan 58 - een prima film, maar ik weet niet of het met de veel fysiekere Craig - Moore moest en moet het hebben van het optrekken van één van zijn wenkbrauwen - ook werkt.
of... ze zouden juist het verouderingsproces onderdeel moeten laten uitmaken van de films. daarmee zouden ze nog wel wat interessante kanten op kunnen.
vooralsnog houd ik het erop dat Wilson de opmerking maakte om publiciteit te genereren - wat gelukt is - en - als er al een tweede reden is - om aardig te doen.
Ramon - maandag 19 december 2011 om 14:59
Het klinkt inderdaad nog niet heel erg concreet, en het lijkt me sterk dat ze echt direct een contract voor nog eens vijf films gaan aanbieden. Maar de wens zegt veel ![]()
Nohands - woensdag 21 december 2011 om 14:09
Inderdaad erg voorbarend,Casino Royaal was echt een topper, maar Quantum of Solace was echt een dikke domper...hopelijk maken ze dit nu weer goed met een dikke actie/thriller in Skyfall!!!
Reageren
Je kan enkel reageren als je ingelogd bent. Ben je nog geen lid? Registreer je hier!
Nieuws
- 22/05 Bioscoop top 10 week 21
- 21/05 Skyfall teaser trailer
- 21/05 Cartoon: Men in Black III
- 19/05 Promoposters Dark Knight Rises
- 19/05 Clip uit Pixars Brave
- 18/05 The Words trailer
- 17/05 Eerste Skyfall poster
- 17/05 Eerste Taken 2 foto's
Reacties
- 22/05 Bioscoop top 10 week 21
- 22/05 Bioscoop top 10 week 21
- 22/05 Cartoon: Men in Black III
- 21/05 Cartoon: Men in Black III
- 21/05 Skyfall teaser trailer
- 21/05 Cartoon: Men in Black III
- 21/05 Skyfall teaser trailer
- 21/05 Skyfall teaser trailer
Forum
- 20/05 Sherlock
- 14/05 Raad de slecht beschreven film
- 28/04 Raad de screenshot
- 15/04 Raad de Quote
- 14/04 The Avengers (2012)
- 06/04 Welke film heb je net gekeken?
- 27/02 Welke film wil je NOOIT meer zien?
- 07/02 Updates aan de site






![[Bioscoop] The dictator [Bioscoop] The dictator](http://filmcentrum.nl/images/upload/thedictator_2.jpg)
![[Bioscoop] We bought a zoo [Bioscoop] We bought a zoo](http://filmcentrum.nl/images/upload/weboughtazoo_2.jpg)
![[Bioscoop] Martha Marcy May Marlene [Bioscoop] Martha Marcy May Marlene](http://filmcentrum.nl/images/upload/marthamarcymaymarlene.jpg)
![[Bioscoop] Take shelter [Bioscoop] Take shelter](http://filmcentrum.nl/images/upload/takeshelter_poster.jpg)